Adéla

„Tiše Tě čekám, Bože.“

Pomáhám lidem slyšet jejich vnitřní hlas Pravdy a objevit tak neochvějný vnitřní klid a odpovědi na životní otázky. Skrze přírodní esence a obnovu vnitřního náboženství - vztahu ke své podstatně. To nejjemnější, nejcennější, to co tady vždy je a vždy zůstane...


Můj příběh

Jmenuji se Adéla, pocházím z Ostravy a mám ráda Klid. Klid vnitřní, který prostupuje celým tělem i prostorem. Klid jasný a jednoduchý. Od svých 12 let jsem se začala modlit, nejdříve k Bohu, který sedí na obláčku na nebi a pak ke své podstatě. Síle, která mne oživuje a které jsme my všichni součástí.

Mám štěstí na pestrý život, plný emocí a různých zvratů, proto mi má praxe modlitby tak nějak zůstala celý můj život. Kladla jsem si mnoho otázek a nikdo nedokázal odpovědět. Tak mi nezbylo nic jiného než se ptát do nitra. A to mě zachránilo. 

Mnoho jsem se toho naučila v naslouchání, čekání na vnitřní vyjasnění. I to že někdy je lepší dělat méně nebo vůbec nic. Někdy je lepší si zanadávat a jít dál. Něco si koupit nebo prostě jen začít dýchat...

Vědomě zacházet se tvou pozorností, vnitřním prostorem, tak abychom svůj Chrám, své bezpečí nosili všude sebou. Oprostili se od nálepek čehokoli a byli schopni chutnat, zažívat skutečnou radost naší existence. To mě baví. Mám velkou radost z toho, že mohu sdílet „čekání“ prostor aha momentů a uvědomění s druhými. 

Těším se na setkání.